Šis 123 AT L1H1 (231 hp) variklis buvo montuojamas W639 Minibus 4-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 44 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 17.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 12.9litre |
| Degalų bako talpa | 75litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 420 to 750km |
| Kuras | 95 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Tūris / talpa | 3724cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 231bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 345Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2500up to 4 500 RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 97mm |
| Stūmoklio eiga | 84mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 11.8m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 8 |
|---|---|
| Ilgis | 4748mm |
| Plotis | 1901mm |
| Aukštis | 1875mm |
| Važiuoklės bazė | 3200mm |
| Priekinė ašis | 1901mm |
| Galinė ašis | 1901mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2110kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2940kg |
| Tūris / talpa | 830kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 430litre |
| Permitted road-train weight | 4940kg |
| Kėbulas | Minibus |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Trailing arms, Dampers, Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.5 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 12 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.5 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.