Šis 316 NGT MT L3H1 (156 hp) variklis buvo montuojamas W906 [Restyling] Chassis 2-doors kėbule, kuris Mercedes-Benz buvo gaminamas nuo 2013m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 48 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.9litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 10.9litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 13.1litre |
| Degalų bako talpa | 100litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 920km |
| Kuras | 95 RON, CNG |
| Teršalų emisijų standartas | EURO VI |
| Tūris / talpa | 1796cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 156bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 000RPM |
| Sukimo momentas | 240Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 4 000 RPM |
| Variklio tipas | Gasoline, CNG |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Tiesioginis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 6 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 15.6m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 3 |
|---|---|
| Ilgis | 6697mm |
| Plotis | 1993mm |
| Aukštis | 2400mm |
| Važiuoklės bazė | 4325mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1745kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3500kg |
| Tūris / talpa | 1755kg |
| Permitted road-train weight | 5500kg |
| Kėbulas | Chassis |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.3 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 13.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 15.7 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.